Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Misiowie puszyści - Marcina Celińskiego blog o wartościach, przeszłości i przyszłości Misiowie puszyści - Marcina Celińskiego blog o wartościach, przeszłości i przyszłości Misiowie puszyści - Marcina Celińskiego blog o wartościach, przeszłości i przyszłości
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 10

Dodaj komentarz »
 1. Brawo! To jest TO!

 2. Dzieki! W koncu sie zdecydowal!

 3. Dla ludzi ze zdolnością krytycznego myślenia argumenty Autora wydają sie przekonujące

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Biedroń głównie odbierze głosy SLD i Razem. Dzięki czemu osłabi lub zatopi lewicę, a nie PO ani PiS.

 6. „Parę dni temu ‚Polityka’ i ‚Wirtualna Polska’ podały informację, że w Miejskim Ośrodku Kultury w Słupsku jeden z pracowników tego ośrodka dopuszczał się pedofilii wobec dzieci 13 i 14 letnich. Według mediów o praktykach Pawła K. zanim postawiono mu zarzuty i aresztowano, był informowany ratusz, ale prezydent Słupska Robert Biedroń był przeciwny kontroli w tym ośrodku. Bez wątpienia sprawa jest poważna i wymaga wyjaśnień. Do dnia dzisiejszego nie słyszałem żadnego stanowiska władz miasta Słupska w tej sprawie, a tymczasem Robert Biedroń niespodziewanie ogłasza, że zmienia zdanie i nie będzie już kandydował na drugą kadencję i zakłada nowy projekt polityczny”

 7. Powierzchowność miła. Tylko czy to wystarczy…
  Zdradzę, czego i kogo Polacy będą wkrótce oczekiwać. Otóż osoby, która mimo głębokiego podziału, będzie szukała bazy porozumienia, eksponowała to co wspólne, co dla większości ważne. Może już się ktoś taki narodził?

 8. Sytuacja przypomina mi ostatnie wybory parlamentarne i krytykanctwo dziennikarzy, nawet tych czołowych. Pomogli oni wynieść do władzy PiS. Niektórzy później posypywali głowę popiołem, lecz to już jest bez znaczenia. PiS rozwala nam demokrację i rujnuje naszą pozycję międzynarodową, do niektórych jednak nic nie dotarło i dalej narcystycznie próbują kształtować rzeczywistość. Bądź , co bądź czwarta władza.

 9. Trzaskowski ani Biedroń nie rozbiją żadnej jedności opozycji. Nie da się rozbić czegoś, co nie istnieje nawet teoretycznie. Opozycja za „dobrej zmiany” jest chyba jeszcze bardziej szkodliwa niż władza – jej słabość pozwala PiS hulać do woli w poczuciu absolutnej bezkarności.

 10. Wspólna, uczciwa, wynegocjowana w dobrej wierze lista ugrupowań opozycyjnych nie oznacza kapitulacji i „dołączania”. Na to naszych polityków jeszcze stać. Zrozumiała to nawet super pryncypialna Barbara Nowacka.
  40% na pis i 40% dla trzech, idących oddzielnie do wyborów bloków opozycyjnych – oznacza znacznie więcej mandatów dla destruktorów. A ci, pod rękę z łysawym mądralo-mesjaszem, tak nas urządzą, że zatęsknimy za nieboszczką PZPR.
  W latach 70′ i 80′ roiło się na zachodzie od idealistycznych pacyfistów (subtelnie wspomaganych przez KGB), którzy nie ustawali w protestach przeciw amerykańskiemu imperializmowi i podżegaczom wojennym z NATO. Basujących przepełnionemu troską o pokój ZSRR. Tak, tak. Zgadza się, nazywano ich poputczikami i pożytecznymi idiotami (były też określenia niecenzuralne). Pan B. ,oczywiście przy zachowaniu proporcji, nawiązuje do tej pięknej, świeckiej tradycji. Chorobliwie wzdęte ego, głupota w stanie czystym czy świadomy sabotaż?

 11. KrzysztofMazur 16 sierpnia o godz. 8:27 181
  Racja. Tyle, że lewicy u nas nie ma od dawna a jest tylko lewactwo.